Dziękujemy, że zdecydowali się Państwo na nasze usługi. Na tym etapie przyjmujemy jedynie wstępne zgłoszenia do najbliższej Loterii o Zieloną kartę (DV-2022), gdy departament Stanu USA umożliwi uczestnictwo osobom urodzonym w Polsce. Oficjalne przyjmowanie zgłoszeń zaczniemy w późniejszym terminie.

Aby nie zapomnieli Państwo o zgłoszeniu do Loterii, wystarczy podać swoje dane kontaktowe (włącznie z aktualnym adresem e-mailowym) na zgłoszeniu, które znajdą Państwo niżej. Natychmiast jak Polska zostanie włączona do loterii, wyślemy dokładne informacje z aktualnymi zasadami. Na podstawie swojej aktualnej sytuacji zdecydują się Państwo o swoim uczestniczeniu w Loterii. Jeżeli nie zostanie podany e-mailowy adres, nie będziemy mogli niestety Państwa informować.
Jeżeli nie chcą Państwo przegapić szansy wygranej w Loterii, prosimy o wypełnienie danych kontaktowych.

Od razu po wypełnieniu zgłoszeń zostaną Państwa dane bezpiecznie przeniesione do wstępnego opracowania. Na adres mailowy, który Państwo wpiszą, wyślemy Państwu informacje o początku przyjmowania zgłoszeń do Loterii.

Loteria o Zieloną Kartę DV-2022Tutaj prosimy wpisać dane kontaktowe na otrzymanie informacji o początku przyjmowania zgłoszeń do Loterii o Zieloną kartę (DV-2022).