Děkujeme, že jste se rozhodli pro naše služby. Před registrací si zvolte způsob úhrady za naše služby.

Máte-li platební kartu MasterCard, VISA, VISA Electron, Diners Club, nebo účet PayPal můžete uhradit poplatek hned teď, po vyplnění formuláře. Budete přesměrován bezpečným protokolem na stránku Tatra Banky (SR), která pro nás zabezpečuje bezpečné platby po internetu systémem CardPay. Všechny údaje, které se týkají Vaší karty, budou známy jenom Vám a bance. Zajímají-li Vás technické podrobnosti o bezpečnosti internetových plateb, zde najdete informace o službách úhrady bankovou platební kartou CardPay TatraBanky.

Okamžitě po vyplnění formuláře a úhradě postupují Vaše údaje do zpracování. Protože tento způsob platby je nejméně administrativně náročný, poplatek za naše služby je při něm nejvýhodnější. Přesná výše poplatku, který bude odepsán z Vaší karty, bude bankou přepočtena aktuálním kursem a bude se mírně odlišovat od sumy v Kč, uvedené na naší stránce.
Pro účast v Loterii budete potřebovat kromě znalosti Vašich základních osobních údajů, které za chvíli vyplníte, také (později) fotografie všech osob, které uvedete ve formuláři. Pokud je Váš manžel, nebo manželka občanem USA, nebo má v USA povolen trvalý pobyt, uveďte to v poznámce přihlášky! Jak nám doručíte fotografie pro zpracování a registraci, se dovíte z pokynů, které od nás obdržíte. Pokud máte svobodné děti do 21 let, musíte je uvést všechny i v případě, kdy nežijí s Vámi, nebo nehodlají s Vámi po výhře vycestovat do USA. Vdané, ženatí a rozvedení uvedou údaje i o všech svobodných dětech (do 21 let) manžela (napr. z předcházejícího manželství) a o dětech adoptovaných.

Požadavky k fotografiím jsou zde.
Pokud nemůžete připravit tyto fotografie a do 12. hodiny 10.11.2020 je nám odeslat - nepřihlašujte se!

Vyberte si způsob platby a pak pečlivě vyplňte formulář s Vašimi údaji a údaje odešlete až po jejich zkontrolování.

Za naše služby můžete platit kartami MasterCard, VISA, VISA Electron, nebo Diners Club Formuláře pro přihlášení do Loterie o Zelenou kartu DV-2022 a úhradu služeb bankovní platební kartou MasterCard, VISA, VISA Electron, nebo Diners Club (Karty Cirrus Maestro se nehodí!)
Formulář se otevře v novém okně - po úhradě okno zavřete.Za naše služby můžete platit v PayPal Formulář pro přihlášení do Loterie o Zelenou kartu DV-2022 a úhradu služeb přes službu PayPal

Formulář se otevře v novém okně - po úhradě okno zavřete.
Nemáte-li ještě otevřeno konto v PayPal, zde se dozvíte jak ho získat.


Neuvažujete-li o použití služeb internetového bankovnictví, úhradu uskutečníte poštovní složenkou nebo převodem z účtu. Poplatek je v tomto případě vyšší.

Za naše služby můžete platit poštovní složenkou nebo převodem z účtuFormulář pro přihlášení do Loterie o Zelenou kartu DV-2022 a úhradu služeb poštovní složenkou nebo převodem z účtu

Formuláře prosím nevyplňujte, pokud jste se na podzim 2019 zapojili NA TÉTO STRÁNCE do Loterie DV-2021. Jako účastník DV-2021 jste od nás již informace o postupu měli obdržet v září 2020 společně s výsledky losování, informujte se!