Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše služby. Teraz si zvoľte spôsob úhrady.

Pokiaľ máte účet v Tatrabanke môžete uhradiť poplatok hneď teraz, po vyplnení formulára. Rovnako výhodný je spôsob platby prostredníctvom platobných kariet (karty VISA, MasterCard a DINERS Club s profilovým písmom, tzv. embossované karty - a karty VISA Electron), vydaných akoukoľvek bankou. Ďalším zvýhodneným spôsobom predplatby je medzinárodný platobný systém PayPal.
Ihneď po vyplnení formuláru postupujú Vaše údaje do spracovania a Vy budete pripojení k bezpečnej stránke banky, kde zadáte potrebné údaje. Všetky údaje, ktoré sa týkajú prístupu k Vášmu účtu alebo k platobnej karte, budú známe iba Vám a banke - nám nie sú sprístupnené. Tento spôsob platby je najmenej administratívne náročný, preto je zvýhodnený oproti platbe poštovou poukážkou, alebo neskoršej platbe prevodom, ktorá nie je v prebiehajúcej predbežnej etape používaná.
Ak Vás zaujímajú technické a obchodné podrobnosti - tu nájdete informácie o spôsobe bezpečnej úhrady prostredníctvom platobných kariet, prostredníctvom internet-bankingu a tiež obchodné podmienky .
Pre účasť v Lotérii budete potrebovať okrem znalosti Vašich základných osobných údajov, ktoré o chvíľu vyplníte, aj fotografie všetkých osôb, ktoré uvediete vo formulári.
Fotografie nebudete potrebovať ihneď, ale dopošlete nám ich neskôr, podľa našich pokynov. Ak máte slobodné deti do 21 rokov, musíte ich všetky uviesť vo formulároch aj v prípade, ak nežijú s Vami. Vydaté a ženatí uvedú údaje aj o všetkých slobodných deťoch (do 21 rokov) manžela (z terajšieho aj z predchádzajúcich manželstiev) a o deťoch adoptovaných, i keď neplánujete ich vycestovanie spolu s Vami.

Požiadavky k fotografiám nájdete tu. Pošlete ich neskôr, budete mať dosť času na prípadné opravy, ak budú podľa pravidiel potrebné. Ak nie ste schopní poslať mailom fotografie najneskôr do obeda 5.11.2020, Vaša prihláška bude zaradená do nasledujúceho ročníka.
Po vyplnení Vašich údajov Vám ihneď zašleme kontrolnú správu a očakávame od Vás potvrdenie jej prijatia podľa pokynov v správe. Ak by Vám správa behom niekoľkých minút nedošla, skontrolujte si, prosím, správnosť e-mailovej adresy, ktorú ste zadali a pošlite nám správnu adresu. Fotografie aj úhradu (ak nevyužijete zvýhodnenú platbu priamo na našej stránke) čakáme až následne, po doručení našich pokynov mailom.
Odporúčame Vám celý registračný proces dokončiť elektronicky a po príprave fotografií nám ich odoslať e-mailom. Nie je potrebné, aby ste okrem elektronického formuláru, ktorý o chvíľu vyplníte, opätovne vypĺňali aj papierovú dokumentáciu.
Ak je pre Vás problém postupovať iba elektronicky a chceli by ste (aj keď zdĺhavejšie) postupovať klasickou cestou (zaslanie papierových fotografií) - uveďte to v odpovedi na kontrolnú e-mailovú správu slovami "foto klasicky"! Žiadne obálky s informáciami už nezasielame - všetko je bohato popísané na tejto stránke a pokyny dostanete e-mailom. Máte ale stále možnosť poslať nám "klasicky" poštou Vaše papierové fotografie - najneskôr do 3.11.2020 a my ich spracujeme do potrebnej digitálnej formy.

Pozorne vyplňte formulár s Vašimi údajmi a údaje odošlite až po skontrolovaní. Neskôr nebudete mať možnosť ďalšej kontroly. Ak je Váš manžel/ka občanom USA, alebo má povolený trvalý pobyt v USA (držiteľ Zelenej karty), uveďte to určite v poznámke. Deti, ktoré sú občanmi USA, alebo majú platnú Zelenú kartu, nemusíte v prihláške uvádzať.

Ak máte záujem o zvýhodnenú platbu kartou ihneď na záver vyplnenia formuláru, vyberte si nasledovnú možnosť.


Za naše služby môžete platiť kartami MasterCard, VISA a Diners Club Formulár na prihlásenie do Lotérie o Zelenú kartu DV-2022
a úhradu služieb prostredníctvom platobnej karty MasterCard, VISA, VISA Electron alebo DINERS ClubAk máte účet v Tatrabanke, môžete úhradu zvýhodnene uskutočniť aj bez karty priamo z Vašeho účtu po vyplnení nasledujúceho formuláru.

Za naše služby môžete platiť prostredníctvom TatraPayFormulár na prihlásenie do Lotérie o Zelenú kartu DV-2022
a úhradu služieb prostredníctvom TatraPay.

Nemáte ešte aktivované funkcie internetového bankovníctva v Tatrabanke? Tu sa dozviete, ako ich získať.

Ak je pre Vás vhodnejšie uskutočniť úhradu cez celosvetovú sieť PayPal, vyberte si nasledovnú možnosť a zašlite údaje do prihlášky v nasledovnom formulári. Úhradu uskutočníte jednoducho hneď po jeho vyplnení.

Za naše služby môžete platiť prostredníctvom služby PayPalFormulár na prihlásenie do Lotérie o Zelenú kartu DV-2022
a úhradu služieb prostredníctvom PayPal.

Nemáte ešte aktivované funkcie medzinárodných platieb cez internet PayPal? Tu sa dozviete, ako sa k ním pripojiť.
Ak nechcete jednoduchú on-line platbu, vráťte sa o krok naspäť a vyberte si formulár pre bezplatné informovanie o začiatku registrácie do Lotérie (druhý v poradí). Až keď vstúpime do fázy oficiálnej registrácie, dostanete od nás definitívne informácie a pokyny. Poplatok bude síce vyšší, na prípravu budete mať menej času, ale nebudú pravdepodobné zmeny v požiadavkach na záujemcov. Rovnako bude možné uskutočniť úhradu poštou alebo prevodom až po vyplnení formuláru s prihláškou.

Ak Vám nevyhovuje ani jeden z uvedených spôsobov, napr. sa nachádzate v zahraničí, napíšte nám.