Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše služby. Naša bezplatná informačná služba Vám zabezpečí, že sa včas dozviete o vyhlásení nového ročníka Lotérie a pravidlách, ktoré budú pre nasledujúci ročník určené. Akonáhle pristúpime k registrácii do nastupujúceho ročníka DV-2022, zašleme Vám správu. Po zoznámení sa s pravidlami sa až potom definitívne rozhodnete, či využijete naše služby pri registrácii do Lotérie, alebo nie.

Aby ste na Lotériu nezabudli, stačí, ak uvediete Vaše kontaktné údaje (vrátane platnej e-mailovej adresy) do formuláru, ktorý nájdete nižšie. Ihneď, ako sa nastávajúca Lotéria DV-2022 dostane do fázy posledných týždňov pred registráciou, budeme Vás informovať. Ak sa medzitým nezmenia Vaše osobné údaje, nebude nutné znova vypĺňať oficiálnu prihlášku - postačí len potvrdiť Váš pretrvávajúci záujem podľa pokynov, ktoré dostanete. Ak neuvediete správnu e-mailovú adresu, alebo je Vaša mailová schránka často preplnená - žiaľ, našu správu nedostanete: navštívte preto túto stránku začiatkom jesene 2020 - dozviete sa viac.
Ak nechcete premárniť svoju šancu v tomto roku, vyplňte Vaše kontaktné údaje.

Ihneď po vyplnení formuláru budú Vaše dáta bezpečne prenesené do predbežného spracovania. Na e-mailovú adresu, ktorú uvediete, Vám najneskôr v októbri 2020 zašleme informácie o príjme prihlášok do Lotérie DV-2022.

Za naše služby budete môcť neskôr platiť prostredníctvom bankových kariet akejkoľvek bankySem vložte kontaktné údaje na získanie informácií o príjme prihlášok
do Lotérií o Zelenú kartu

Formulár prosím nevypĺňajte, ak ste sa v minulom roku zapojili na tejto stránke do Lotérie DV-2021. V tomto prípade od nás informácie o vstupe do novej Lotérie dostanete spolu s výsledkami losovania!